israel-flag china-flag en-flag es-flag fr-flag ger-flag ru-flag jp-flag

מדוע הוא נטש אותה אחרי לידה

רות ישבה מולי עם בטנה המתעגלת, מרגישה על גג העולם, וביקשה ממני הכוונה באמצעות הקלפים - כיצד תוכל להתקרב להוריה ולמשפחתה מחדש?

השיחות התנהלו באנגלית, בשל הקושי שלה בשפה העברית, שהיוותה מכשול לא קל לאישה הצעירה, והעצות שקלפי הטארוט הביאו לשולחן קירבו אותה מחדש למשפחתה באנגליה. מדי כמה זמן הייתה מגיעה לשיחה, ובכל פעם צמחה הבטן ויפתה, בתוכה בנה המשותף עם אבי הגאה, שהמתין בקוצר רוח ללידה. עד שהפסקתי לשמוע ממנה לתקופה ממושכת.
“הוא עזב אותי”

כשהיא יצרה קשר, קולה נשמע אחר בטלפון, עצוב ומרוחק. היא ביקשה רשות להביא אתה את התינוק, וכששאלתי אם אין מי שישמור עליו, נעניתי בקול חנוק שלא.

רות ישבה בחדר שלי, מחזיקה את חבילת האושר שלה בזרועותיה. “הוא עזב אותי,” פרצה בבכי, “הוא פשוט נטש ונעלם! הגיע פעם אחת, ראה את רן וברח! מה יהיה? מה אעשה עכשיו?”. פרסתי בזהירות את הקלפים, ואכן קלף הנטישה הידוע 8 גביעים הופיע, זועם ונסער. “אבל למה?” תמהתי, “מה קרה לו?” שאלתי את האם העצובה.

“תסתכלי.” אמרה בשקט וגלגלה את השמיכה, מגלה תינוק יפה תואר שהביט בי במבט צלול, ואז הבחנתי כי ידו השמאלית קצרה ומעוותת. המלאך הקטן נולד עם נכות קשה.

“אבי נתן מבט אחד בילד שלו, צעק משהו בעברית שלא הבנתי, ומאז נעלם!” אמרה בצער כל כך עמוק, “אבל זה הילד שלי, אני אגדל אותו גם ללא אביו, אבל אשאר איתו כל חייו”, הכריזה רות בזעם ובעקשנות, שאיתם היא מתנהלת עד היום. זו הדבקות במטרה שהביאה אותה לארץ – למרות אי הרצון של המשפחה, זו העקשנות שהוציאה אותה מהקיבוץ עם הילד והביאה אותה לעיר, בה היא מצאה עבודה כמזכירת מנכ”ל בחברה בינלאומית.
יכולות גבוהות וסוד גדול

היא אמנם חיה בצמצום, אך מקבלת עזרה מהמשפחה שהייתה מבוססת באנגליה, אך רן התגלה כעילויי אמיתי. באחת משיחות בינינו הופיע קלף הכוהנת הגדולה, המייצג שכל, ידע, יכולות גבוהות – וסוד גדול. רן צמח לנער מקובל חברתית, ותחת החינוך הנוקשה אך האוהב של אימו הוא גדל עם בטחון עצמי רב והרבה חוש הומור – בעיקר לגביי נכותו.

האבא מעולם לא חזר, גם כשרן סיים בלונדון את לימודי התואר השני בפיזיקה, בעזרתם הנדיבה של הסבים האנגלים. רות מעולם לא נישאה מחדש, והקדישה את חייה לגידול הבן. היא גם לא למדה עברית, אבל הרגישה שייכת עמוקות לארץ ולתושביה. כיום, רן גר בלונדון ונחשב למרצה מבטיח, לא מזמן נישא לאישה. האב לא הגיע לחתונה.

קלף הכוהנת הגדולה - מסמל ידע רב, שכלתנות ורוחניות גדולות. הכוהנת מצוירת בצבעי מריה הקדושה, ישובה בין עמודי המקדש יכין ובעז, הרימונים מאחוריה מסמנים שפע רוחני ושכלי, המילה “תורה” כתובה לאורך הזרוע שלה והיא מופנמת, ספונה במקדשה. הסוד שמלווה אותה תמיד נמצא לצידה ומהווה נדבך חשוב בהשתלבותה בעולם השכלי.

קלף 8 גביעים - מסמל נטישה רגשית עמוקה, דמות עשירה ומכובדת (לפי צבע הגלימה) עוזבת לכיוון עגום לא נודע. הדמות בנתה לה כבר עבר רגשי, אולי משפחה או אהבה, אך היא עוזבת הכל והולכת לאורך מסלול מים (רגש) בינות צוקים מאיימים.

אודותיי

 הטיפול באמצעות קלפי הטארוט בשיטת הטארוט-תרפיה מאפשר לי לאבחן את האדם שמולי, לייעץ, לעזור, לכוון ולתת כלים להתפתחותו האישית, ואני מתייחסת לטיפול כפעולה הדדית שתורמת גם להתפתחותי האישית והרוחנית ומאפשרת לי להמשיך ולסייע למי שזקוק לכך. אני בעלת נסיון של למעלה מ-27 שנים בקריאה בקלפים, מקפידה על תקשורת בגובה העיניים וקשובה לצרכיהם ולמטרותיהם של הפונים אליי.

דף הפייסבוק שלי

פרטיי יצירת קשר

נחמה מירב - טארוט תרפיה

052-3716939

 

הבלוג של נחמה בסלונה